пʼятниця, 8 травня 2015 р.

Герої не вмирають

   Є люди, котрі не вихваляються своїми успіхами, не прагнуть слави чи визнання, а наполегливо йдуть до мети, готові виконати обов'язок до кінця. Саме таким був учень нашої школи Лев Панков. Він один із перших прийняв рішення захищати рідну землю, свою домівку, своїх рідних і сміливо вирушив на передову у зону "АТО" і, маючи всього 23 роки, загинув 29 липня 2014 року у районі міста Сніжного Донецької області, рятуючи товаришів. 
   Сьогодні в нашій школі відбулася подія, яка болить кожному з нас. Школа, як рідна мати, виколисує, леліє дітей, дає їм дорогу в життя. З роками діти виростають, а школа проводжає та чекає своїх випускників на теплі зустрічі. Сьогодні один із випускників Лев Панков повертається до своєї рідної школи портретом на меморіальній дошці. 
   Але допоки ми живі, житиме пам'ять про наших героїв, а Лев, з меморіальної дошки, щодня зустрічатиме учнів, учителів, маловищан та нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вічна пам'ять героям!


Немає коментарів:

Дописати коментар