середу, 17 грудня 2014 р.

Славетний казкар та його "Снігова королева"

   Є в світі країна, яку ми всі добре знаємо і починаємо любити її ще з раннього дитинства. Це Данія. Маленька північна земля, з трьох боків оточена морем, захоплює нас з дитинства тому, що в ній жив і писав найвідоміший казкар світу-Ганс Крістіан Андерсен.
   Він входить в наші оселі раніше, ніж ми починаємо читати, входить легкою, майже нечутною ходою та несе за собою безліч казок, які написав за все своє довге життя. Серед їхнього розмаїття-"Снігова королева", якій у грудні місяці цього року виповнюється 170 років з часу виходу у світ.
   Яким же він був Ганс Крістіан Андерсен, та яке життя прожив? Про це сьогодні дізналися з розповіді бібліотекаря учні 4-Б класу (класний керівник Скрипніченко В.В.).
   Раділи, переживали, сумували разом із Гердою під час презинтації казки, яку підготувала вчитель-організатор школи Приньковська О.В. 
   Відповідали на питання вікторини. Переглянули сучасні версії казки "Снігова королева". А на закінчення зустрічі діти вирізали з паперу малесенькі сніжинки, на яких написали свої побажання та обмінялися ними між собою. 
   Хай же добро, справедливість, мужність, наполеглевість, велика сила любові, про які у своїх творах розповідав великий казкар, завжди живуть поміж нас!

" Із задоволенням писав свою останню казку "Снігова королева". Я до того захопився нею, що вона, ніби танцюючи, вилилася на папері"
Г.К.Андерсен
Все публикации пользователя ruc " Страница 5 " ALLDAY - народный сайт о дизайне

Немає коментарів:

Дописати коментар